Olala Fine Arts Studios

κατηγορία 0
7,7
Καλό
βάσει 1697 κριτικών
1.697 κριτικές
Τρι 13.10
-
Τετ 14.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το Fine Arts Studios by Olala Homes έχει μια σχέση με τις τέχνες, με σύγχρονα έπιπλα design, έργα σύγχρονης τέχνης και αναπαραγωγές έργων τέχνης του 20ού αιώνα. Το κεντρικό κατάλυμα περιλαμβάνει έναν καταπράσινο κήπο και μια μικρή ηλιόλουστη βεράντα. Τα ευρύχωρα δωμάτια είναι κλιματιζόμενα και διαθέτουν ιδιωτικό μπάνιο. Όλα περιλαμβάνουν σαλόνι και εξοπλισμένη μικρή κουζίνα. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να ετοιμάσουν τα γεύματά τους χαλαρά στις μικρές κουζίνες, οι οποίες περιλαμβάνουν όλα τα απαραίτητα σκεύη για την προετοιμασία φαγητού. Εναλλακτικά, η γύρω περιοχή διαθέτει πολλά τοπικά εστιατόρια, τα περισσότερα από τα οποία σερβίρουν το παραδοσιακό πιάτο Francesinha της περιοχής. Το κατάλυμα διαθέτει άνετο lounge με τηλεόραση επίπεδης οθόνης και DVD player. Δωρεάν Wi-Fi διατίθεται σε όλους τους χώρους του ξενώνα. Απέχει 6 λεπτά με το αυτοκίνητο από τον σιδηροδρομικό σταθμό São Bento, ο οποίος διαθέτει πλακάκια με ιστορικό θέμα. Ο ξενώνας απέχει 8 λεπτά με το αυτοκίνητο από το Galerias Paris, το κύριο στέκι νυχτερινής ζωής του Πόρτο, με πολλά μπαρ και περίπτερα μπροστά στο δρόμο που πωλούν ποτά και κοκτέιλ. Ο εμβληματικός Πύργος Clérigos απέχει 8 λεπτά με το αυτοκίνητο, όπως και το διάσημο βιβλιοπωλείο Lello. Απέχει 6 λεπτά με τα πόδια από τον καταπράσινο και καλοδιατηρημένο κήπο São Lázaro. Το Fine Arts Studios by Olala Homes απέχει 18 λεπτά με το αυτοκίνητο από το Διεθνές Αεροδρόμιο του Πόρτο. Ο σταθμός Campo 24 de Agosto του μετρό είναι 400μ. μακριά.
7,7
Καλό
1697 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Olala Fine Arts Studios

Τρι 13.10
-
Τετ 14.10
Προσφορές από
34 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Superior room, Δίκλινο δωμάτιο και 7 ακόμη προσφορές στο Olala Fine Arts Studios.
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
34 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
50 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
66 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
108 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
85 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
88 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 2 ημίδιπλα κρεβάτια
86 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
109 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Olala Fine Arts Studios

  • Κουζίνα
  • Κουζινάκι
  • Ταράτσα/βεράντα
  • Κλιματισμός
  • Καφετιέρα
  • Κλινοσκεπάσματα
  • Πετσέτες
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης

Κριτικές για το Olala Fine Arts Studios

7,7
Καλό
1697 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
942
Πολύ καλό
318
Καλό
194
Οκ
72
Μέτρια
54
Μέτριο
41
Κακό
76
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Η ακριβής τοποθεσία παρέχεται μετά την κράτηση

Κοντινά αξιοθέατα

  • Coliseu do Porto0.6 χλμ
  • Ponte Maria Pia0.6 χλμ
  • Church of Saint Ildefonso0.7 χλμ
  • Ponte de D. Luís1 χλμ
  • Liberdade Square1 χλμ
  • Sé do Porto1.1 χλμ
  • Clerigos Tower1.2 χλμ
  • Ribeira Square1.3 χλμ
  • Universidade do Porto1.4 χλμ
  • Palácio da Bolsa1.4 χλμ
  • Igreja de São Francisco1.5 χλμ
  • Taylor's Port1.8 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 155529/AL

Olala Fine Arts Studios

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Olala Fine Arts Studios;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Olala Fine Arts Studios είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 44 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Μάιος, με 117 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Olala Fine Arts Studios;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Olala Fine Arts Studios είναι Τρίτη, με μέση τιμή 85 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Τετάρτη, με 108 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Olala Fine Arts Studios;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Olala Fine Arts Studios, κάντε κράτηση περίπου 1 εβδομάδα νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 31%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Olala Fine Arts Studios: Συχνές ερωτήσεις

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Olala Fine Arts Studios;

    Στο Olala Fine Arts Studios, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Olala Fine Arts Studios δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Olala Fine Arts Studios προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Olala Fine Arts Studios από το αεροδρόμιο;

    Το Olala Fine Arts Studios απέχει 13,4 χλμ. από το Πόρτο Porto. Το Olala Fine Arts Studios απέχει 120,8 χλμ. από το Vigo.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Olala Fine Arts Studios;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Olala Fine Arts Studios στο Πόρτο και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Olala Fine Arts Studios και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Olala Fine Arts Studios.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
3% φθηνότερο
Fine Arts Ateliers by Olala Homes
7.7 Καλό (44 κριτικές)0,01 χλμΚουζινάκι, με κλιματισμό, Καφετιέρα+52 €
Κατάλυμα
Apartments At Bonfim
0,01 χλμWi-Fi, με κλιματισμό, κλινοσκεπάσματα+67 €
Κατάλυμα
17% φθηνότερο
Olala Cosme Apartments
7.6 Καλό (447 κριτικές)0,02 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, Εξωτερικός χώρος φαγητού+44 €
Κατάλυμα
11% φθηνότερο
Ilha Douro House S Vitor II
8.7 Εξαιρετικό (68 κριτικές)0,04 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, με κλιματισμό+47 €
Κατάλυμα
25% φθηνότερο
Nomad's Easy Stay - Duque Studio XIX
0,1 χλμΚλιματισμός, Καφετιέρα, κλινοσκεπάσματα+40 €
Κατάλυμα
17% φθηνότερο
Olala Cosme Apartments
7.6 Καλό (447 κριτικές)0,02 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, Εξωτερικός χώρος φαγητού+44 €
Κατάλυμα
11% φθηνότερο
Ilha Douro House S Vitor II
8.7 Εξαιρετικό (68 κριτικές)0,04 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, με κλιματισμό+47 €
Κατάλυμα
5% φθηνότερο
B. Arts 2F by LovelyStay
0,12 χλμΚλιματισμός, κλινοσκεπάσματα+50 €
Κατάλυμα
Spacious And Bright City Apartment I - 4 Floor No Elevator
10 Εξαιρετικό (4 κριτικές)0,08 χλμWi-Fi, Μπαλκόνι, με κλιματισμό+232 €
Κατάλυμα
Blue Studio in our Art Nouveau Townhouse
10 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0,1 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, Καφετιέρα+123 €
Κατάλυμα
Centennial Holiday House
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,12 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, Καφετιέρα+158 €
Κατάλυμα
Terrace Duplex in our Art Nouveau Townhouse
9.9 Εξαιρετικό (33 κριτικές)0,1 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, Καφετιέρα+191 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

2,9 km
Πόρτο Porto
13,4 km