Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons

5 αστέρια
9,4
Θαυμάσιο
βάσει 212 κριτικών
212 κριτικές
Σαβ 17.10
-
Κυρ 18.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons

Σαβ 17.10
-
Κυρ 18.10
Προσφορές από
1.155 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Deluxe room και 4 ακόμη προσφορές στο Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons.
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
1.155 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
1.168 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
1.225 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
1.265 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
1.284 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
2.272 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons

  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Wi-Fi
  • Γκολφ
  • 24ωρη ρεσεψιόν
  • Διαθέσιμες κούνιες
  • Δυνατότητα συναλλάγματος
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα

Κριτικές για το Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons

9,4
Θαυμάσιο
212 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
182
Πολύ καλό
18
Καλό
5
Οκ
4
Μέτρια
1
Μέτριο
0
Κακό
2
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Church Road, Οξφόρδη, OX44 7PD

Κοντινά αξιοθέατα

  • Kassam Stadium8 χλμ
  • Headington Shark9.6 χλμ
  • Oxford Brookes University10.1 χλμ
  • University of Oxford Botanic Garden11.4 χλμ
  • Merton College11.6 χλμ
  • All Souls College11.9 χλμ
  • University Church of St Mary the Virgin11.9 χλμ
  • Christ Church College11.9 χλμ
  • Bodleian Library12 χλμ
  • Exeter College12.1 χλμ
  • Jesus College12.1 χλμ
  • Πανεπιστήμιο της Οξφόρδης12.1 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:30

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Οι κορυφαίες συμβουλές της KAYAK για τη διαμονή σας στο Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons

  • Πόσο καιρό θα μείνετε στο Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons; Οι χρήστες της KAYAK κάνουν κράτηση δωματίου συνήθως για 1 ημέρα.

Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons;

    Το Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons βρίσκεται στη διεύθυνση Church Road, 12 χλμ. από το κέντρο της πόλης Οξφόρδη. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons είναι: Kassam Stadium.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons;

    Στο Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:30.

  • Προσφέρει το Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons από το αεροδρόμιο;

    Το Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons απέχει 20,7 χλμ. από το Οξφόρδη Kidlington. Το Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons απέχει 34,1 χλμ. από το Brize Norton.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons στην Οξφόρδη και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Belmond Le Manoir Aux Quat'Saisons.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
90% φθηνότερο
Garden Studio near Le Manoir aux Quat’Saisons Oxford 15min drive, A40, M40
1,05 χλμΚλινοσκεπάσματα+139 €
Κατάλυμα
6% φθηνότερο
Stunning 6 Bb Cottage & Annexe
1,88 χλμ+1.298 €
Κατάλυμα
64% φθηνότερο
2 bedroom 17th Century Barn with surround sound TV in quiet village near great pubs and walks
9.6 Εξαιρετικό (67 κριτικές)0,84 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, Εξωτερικός χώρος φαγητού+496 €
Κατάλυμα
5% φθηνότερο
Stunning 6 Bed Cottage & Annexe in Oxfordshire
1,98 χλμΙδιωτική πισίνα, Υδρομασάζ, Κουζίνα+1.307 €
Κατάλυμα
90% φθηνότερο
Garden Studio near Le Manoir aux Quat’Saisons Oxford 15min drive, A40, M40
1,05 χλμΚλινοσκεπάσματα+139 €
Κατάλυμα
6% φθηνότερο
Stunning 6 Bb Cottage & Annexe
1,88 χλμ+1.298 €
Κατάλυμα
64% φθηνότερο
2 bedroom 17th Century Barn with surround sound TV in quiet village near great pubs and walks
9.6 Εξαιρετικό (67 κριτικές)0,84 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, Εξωτερικός χώρος φαγητού+496 €
Κατάλυμα
5% φθηνότερο
Stunning 6 Bed Cottage & Annexe in Oxfordshire
1,98 χλμΙδιωτική πισίνα, Υδρομασάζ, Κουζίνα+1.307 €
Κατάλυμα
90% φθηνότερο
Garden Studio near Le Manoir aux Quat’Saisons Oxford 15min drive, A40, M40
1,05 χλμΚλινοσκεπάσματα+139 €
Κατάλυμα
6% φθηνότερο
Stunning 6 Bb Cottage & Annexe
1,88 χλμ+1.298 €
Κατάλυμα
64% φθηνότερο
2 bedroom 17th Century Barn with surround sound TV in quiet village near great pubs and walks
9.6 Εξαιρετικό (67 κριτικές)0,84 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, Εξωτερικός χώρος φαγητού+496 €
Κατάλυμα
5% φθηνότερο
Stunning 6 Bed Cottage & Annexe in Oxfordshire
1,98 χλμΙδιωτική πισίνα, Υδρομασάζ, Κουζίνα+1.307 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

7,0
12,0 km
Οξφόρδη Kidlington
20,7 km