Avon Gorge by Hotel du Vin

4 αστέρια
8,3
Πολύ καλό
βάσει 2876 κριτικών
2.876 κριτικές
Πεμ 15.10
-
Παρ 16.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Αυτό το ξενοδοχείο βρίσκεται πάνω από το φαράγγι Avon και έχει θέα στη διάσημη κρεμαστή γέφυρα του Brunel. Διαθέτει μεγάλη βεράντα για φαγητό σε εξωτερικό χώρο με εξαιρετική θέα. Το ξενοδοχείο βρίσκεται στο Κλίφτον, περίπου 3,2χλμ. από το κέντρο της πόλης του Μπρίστολ, το οποίο είναι προσβάσιμο με τα πόδια. Σε απόσταση λίγων λεπτών με τα πόδια θα βρείτε μεγάλη ποικιλία από εστιατόρια. Το Avon Gorge Hotel φιλοξενεί το White Lion Bar. Προσφέρει μοντέρνα βρετανική κουζίνα και είναι ένα καλό σημείο συνάντησης. Υπάρχει επίσης δωρεάν Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους. Ορισμένα υπνοδωμάτια έχουν θέα στο φαράγγι και άλλα προς το χωριό Κλίφτον. Κάθε δωμάτιο διαθέτει επίσης δορυφορική τηλεόραση και παροχές για τσάι και καφέ.
8,3
Πολύ καλό
2876 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Avon Gorge by Hotel du Vin

Πεμ 15.10
-
Παρ 16.10
Προσφορές από
96 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κλασικό δωμάτιο, Deluxe room και 17 ακόμη προσφορές στο Avon Gorge by Hotel du Vin.
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
96 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Δίκλινο δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
112 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
116 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
120 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
123 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
127 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
132 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
189 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
214 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
300 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Avon Gorge by Hotel du Vin

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Καφετέρια
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση

Κριτικές για το Avon Gorge by Hotel du Vin

8,3
Πολύ καλό
2876 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1225
Πολύ καλό
617
Καλό
443
Οκ
234
Μέτρια
185
Μέτριο
80
Κακό
92
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Όλες οι κριτικές

10
Θαυμάσιο
Mark, Αυγ 2018
Πλεονεκτήματα (+) Από το προσωπικό της ρεσεψιόν μέχρι τα μεγάλα άνετα δωμάτια, αυτό είναι ένα υπέροχο ξενοδοχείο για να μείνετε στο Bristol.
Μειονεκτήματα (-) Το ασανσέρ ήταν συνεχώς υποβαθμισμένο, αλλά αυτό φαίνεται φυσιολογικό για αργούς στρατιωτικούς στο Uk

Τοποθεσία

Sion Hill, Μπρίστολ, BS8 4LD

Κοντινά αξιοθέατα

  • Clifton Suspension Bridge246 μ
  • Bristol Zoo1.2 χλμ
  • Bristol Dockyards1.3 χλμ
  • Bristol City Museum and Art Gallery1.3 χλμ
  • University of Bristol1.5 χλμ
  • Ashton Gate Stadium1.5 χλμ
  • Bristol Central Library1.6 χλμ
  • Bristol Cathedral1.7 χλμ
  • At-Bristol1.7 χλμ
  • Colston Hall1.9 χλμ
  • Bristol Harbour1.9 χλμ
  • Arnolfini Gallery2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Avon Gorge by Hotel du Vin

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Avon Gorge by Hotel du Vin;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Avon Gorge by Hotel du Vin είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 117 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Σεπτέμβριος, με 252 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Avon Gorge by Hotel du Vin;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Avon Gorge by Hotel du Vin είναι Δευτέρα, με μέση τιμή 136 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Σάββατο, με 353 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Avon Gorge by Hotel du Vin;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Avon Gorge by Hotel du Vin, κάντε κράτηση περίπου 4 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 49%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Avon Gorge by Hotel du Vin: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Avon Gorge by Hotel du Vin;

    Το Avon Gorge by Hotel du Vin βρίσκεται στη διεύθυνση Sion Hill, 2,4 χλμ. από το κέντρο της πόλης Μπρίστολ. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Avon Gorge by Hotel du Vin είναι: Clifton Suspension Bridge.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Avon Gorge by Hotel du Vin;

    Στο Avon Gorge by Hotel du Vin, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Avon Gorge by Hotel du Vin δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Avon Gorge by Hotel du Vin προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Avon Gorge by Hotel du Vin από το αεροδρόμιο;

    Το Avon Gorge by Hotel du Vin απέχει 10,2 χλμ. από το Μπρίστολ Bristol. Το Avon Gorge by Hotel du Vin απέχει 50,2 χλμ. από το Κάρντιφ Cardiff Wales.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Avon Gorge by Hotel du Vin;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Avon Gorge by Hotel du Vin στο Μπρίστολ και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Avon Gorge by Hotel du Vin και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Avon Gorge by Hotel du Vin.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
48% φθηνότερο
Rodney Hotel
8.1 Εξαιρετικό (2.461 κριτικές)0,46 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+64 €
3άστερο ξενοδοχείο
47% φθηνότερο
Victoria Square Hotel Clifton Village
8.2 Εξαιρετικό (4.241 κριτικές)0,66 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+66 €
3άστερο ξενοδοχείο
30% φθηνότερο
The Coach House, Clifton and Parking - Hopewell
7.5 Καλό (104 κριτικές)0,78 χλμWi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+86 €
Κατάλυμα
Entire Stylish Colourful Two Bed Flat in Clifton, Bristol.
0,07 χλμWi-Fi, κλινοσκεπάσματα+337 €
3άστερο ξενοδοχείο
48% φθηνότερο
Rodney Hotel
8.1 Εξαιρετικό (2.461 κριτικές)0,46 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+64 €
3άστερο ξενοδοχείο
47% φθηνότερο
Victoria Square Hotel Clifton Village
8.2 Εξαιρετικό (4.241 κριτικές)0,66 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+66 €
3άστερο ξενοδοχείο
30% φθηνότερο
The Coach House, Clifton and Parking - Hopewell
7.5 Καλό (104 κριτικές)0,78 χλμWi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+86 €
Κατάλυμα
44% φθηνότερο
Your Apartment | Bristol Hotwells | No.1
0,54 χλμΚαφετιέρα, κλινοσκεπάσματα+69 €
3άστερο ξενοδοχείο
47% φθηνότερο
Victoria Square Hotel Clifton Village
8.2 Εξαιρετικό (4.241 κριτικές)0,66 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+66 €
3άστερο ξενοδοχείο
48% φθηνότερο
Rodney Hotel
8.1 Εξαιρετικό (2.461 κριτικές)0,46 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+64 €
3άστερο ξενοδοχείο
30% φθηνότερο
The Coach House, Clifton and Parking - Hopewell
7.5 Καλό (104 κριτικές)0,78 χλμWi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+86 €
Κατάλυμα
Prime Location- Detached Clifton Home With Parking
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,27 χλμ+154 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

7,9
2,4 km
Μπρίστολ Bristol
10,2 km